VTS OLIMPIADASI ISHTIROKCHILARI RO‘YXATI

Quyida yo‘nalishlar bo‘yicha ro‘yxat keltirilgan

Ismi-sharifi yonida yulduzcha (*) belgisi bo‘lgan abituriyentlarning ma’lumotlarida kamchiliklar mavjud.

Eng quyida esa qaysi yo‘nalishda ishtirok etishi noma’lum bo‘lgan abituriyentlar keltirilgan.

Ishtirokchilar bu kamchiliklarni yakshanba kuni (2.11.2014) kuniga qadar  +99893 579 0 579 telefon raqamiga qo‘ng‘iroq qilib bartaraf etishlari so‘raladi.

                                       

IJTIMOIY YO‘NALISH

Aslbek Fayzullayev Aslbek.fayzullayev
Bekniyoz Boymirzayev BEKNIYOZ (diplomat).
Doston Isomiddinov Dostonziyo
Doston Obloyev dostonbek.obloyev234
Farrux Mo'minov mominov.farrux2
Feruza Muxtorova  Muhtorova Firuza
Gulhayo Pardayeva gulhayo.pardayeva
Mehinbonu Ro'zimurodova mehinbonu.rozimurodova
Nariman Akhatov akhatov.nariman
Navruza Zikirova navruza.zikirova
Odina Muhammadjonova odina.muhammadjonova
Sardor Shokirjonov Sardorbek.shokirjonov
Shahboz Mustafoyev lalal
Shahzod Abdulatipov shakhzod.abdulatipov2
Shaxzod Sharipov shaxzod.bek
Sherxon Xolmurodov sherxon.xolmurodov
Shoxrux Tusmatov t.shoh
Sirojbek Iskandarov siroj.kamol23
Tursunoy Berdimurodova kumush.17-25
Ulug'bek Azizov tauren.94
Ulug'bek Roziqov ulugbek.razikov
Zilola Shamsiyeva Zilola.shamsiyeva

                       

                              IQTISODIYOT YO‘NALISHI

Akmaljon Mehmonaliyev akmaljon.mehmonaliye
Alisher Abdullayev alisher.abdullayev
Alisher Baratov alisher.baratov
Bahtinur Sultonov bahtinur.sultonov
Bobomurod Abduraimov Bobomurod.Abduraimov
Bunyod Pardayev bunyod.pardayev
Dostonbek Raxmonov dds.das
Farxod Allamuradov Farxod.Allamuradov1
Hamidullo Muxtorov hamidullo.mukhtorov
Islom Karimov islom.karimov
Jaloliddin Norbekov Jalol91
Javlonbek Jamolov otabek.nurullayev
Javlonbek Lutfullayev javlon.lutfullayev2
Jurabek Kuralbayev bonk.adabiyot
Kamola Bobonarova kamola.bobonarova
Lochin Juraqulov lochin.juraqulov
Muhammadali Erdonov muhammadali.erdonov
Olamgir Toshpo'latov olamgir.toshpulatov
Olimboy Davlatyorov olimboy.davlatyorov
Otabek Abdullayev otabek.abdullayev
Otabek Rajabov Otabek.rajabov2
Oybek Yaxyoyev abituriyent.2015 
Parvina To'ynazarova parvina.toynazarova
Roziya Panoyeva Yodgorov Davlatbek
Sardor Abdullayev sardor.abdullaev2
Sardor Farxodov sardor.farhodov
Sayyora Faxriddinova sayyora.faxriddinova
Sevara Iskandarova sevara.kamolova
Shahboz Zokirov shakhboz zokirov
Shahzod Fayzullayev shahzod.fayzullayev
Shaxzod Abdullayev shaxzod.abdullayev
Sherzod Bahromov sherzod.baxramov
Shohida Rahimova*  
Sirojiddin Saydaliyev sirojiddin_.saydaliyev
Xosiyat Inoyatova xosiyat.inoyatova
Xudoyor Abdullayev  behzod.shahnazarov
Xurshid Tursunboyev xurshid.tursunboyev
Zayniddin Mamarasulov Young.John

 

                                TEXNIKA YO‘NALISHI

Ahadbek Umirov ahadbek.umirov
Anvar Mahmudov Anvarxon Mahmudov
Aziz Xudoyberdiyev aziz.xudoyberdiyev2
Bobur Alimov bobur.alimov
Davron Razzakov qahramon.matjonov
Dilmurod Sobirov nemat.raximov
Dilnoza Bobonazarova dilnoza.bobonazarova
Diyorbek Hayitmurodov diyorbek.hayitmurodo
Hamdam Nomozov hamdamjon.nomozov
Ilxom Baxronov ilhomjon.baxronov
Jahongir Abdug'aniyev jahongir.abduganiyev2
Jahongir Murtazayev jahongir.murtazayev
Jahongir Nematov nematov.jahongir
Muhriddin Qulmatov smerch 
Odil O'tamurotov odil.bek
Olmos Amanov otabek.amanov
O'tkir Absalomov absalomov_otkir.absa
Sabina Azizova sabina.azizova
Sanjar Srochev sanjar.srochev
Sanjar Tursunov sanjar.tursunov
Shahboz Ro'ziyev shaxboz.roziyev
Shahnoza Zaribboyeva Zaribboyeva Shahnoza
Shaxnoza Xaitova shaxnoza.xaitova
Shaxzod Rahmatov shaxzod.raxmatov
Sherzod Muxtorov sherzod.muxtorov2
Shoxista Elmuratova Mohimbegim
Temur Ollaberganov otabek.nurullayev2 

 

                                   TIBBIYOT YO‘NALISHI

Abdulaziz Usmonov Usmonov.abdulaziz
Adham Anvarov Adham.anvarov
Asilbek Karimqulov asilbek.okonr
Aysanem Bayjenova*  
Aziz Jo'rayeva jorayev.aziz
Aziza Abdug'afforova abdugaforova.aziza
Aziza Ziyayeva aziza.ziyayeva
Azizbek Muxtorqulov azizbek.muxtorqulov
Azizbek Muxtorqulov*  
Azizbek Urazaliyev aziz.urazaliyev
Bahodir Nomozov bahodir.nomozov
Bahodir Sobirov bohodir.sobirov
Bahora Ismatova*  
Behruz Toshbadalov behruz.toshbadalov
Behzod Rabbiyev behzod1993.rabbiyev
Bekzod Rahmatullayev bekzod.rahmatillayev
Bobur Kenjayev bobur.kenjayev
Bonu Oblaqulova*  
Botir Yusupov botir.yusupov
Charos Raimqulova charos.raimqulova
Dadaxon Yusupov dadaxon.yusupov
Davlatbek Aktamova DJ.Davlatbek.uz 
Davlatbek Karimqultov Yangi Ximik
Davlatbek Mamanov davlatbek.mamanov
Dilafruz Aliqulova dilafruz.aliqulova
Dilafruz Karimova dilafruz.karimova234
Dilbar Mirobidova dilbar.mirobidova
Dildora Norboeva feruza.mustofoqulova
Dildora Norboyeva*  
Dildora Subxonqulova subxonqulova.dildora
Dilnoza Omonboyeva omonboyeva.dilnoza
Dilnoza Shodmonqulova dilnoza.shodmonqulov
Dilorom Usmonova dilorom.usmonova
Diyora Umurzoqova Umurzoqova Diyora
Doston Anvarjonov*  
Doston Niyozmetov  Daston.Niyozmetov
Egamberdi Azimov egamberdi.azimov
Elbek To'ychiyev TTA_uz
Farangiz Mirobidova farangiz.mirobidov
Farrux Qahramon o'g'li*  
Fazilat Begmatova doctor_fazilat.begmatova
Go'zal Keldiyorova guzal.keldiyarova
Gulhayo Jabborova gulhayo.jabborova
Gulruh Qaxramon qizi baxtiyorova.gulrux
Hilola Otayeva Hilola.Atayeva
Hilola Ro'ziqulova hilola.roziqulova
Humoyun Hakimov hakimov.xumoyun2
Hurshida Raxmatullayeva*  
Husan Sidiqov husan.sidiqov
Ilhomjon Hamroqulov  I-lya
Iroda O'ktamovna dostmirzayeva.iroda
Ismatulla Qudratullayev Qudratullayev_1995
Jahongir Hamzayev jahongir.hamzayev.jahongir.hamzayev
Jahongir Nabijon o'g'li jahongir.ibragimov
Jaloliddin Mustafaqulov mustafaqulov.jalolid
Jamshid Mirobidov jamshidbek.mirobidov
Jasur Anorqulov Jas_bek
Javohir Xasanov javoxir 1011
Javohirjon Mirzayev Javohirbek Mirzayev Diplomat
Komila Hamroyeva komila.komila
Komiljon Artiqboyev Komiljon.Artiqboyev
Lobar Valijonova lobar.valijonova2
Lutfullajon Hamroqulov lutfullo.hamraqulov
Madina Abdullayeva madina.abdullayeva
Madina Saydaliyeva madina.saydaliyeva
Maftuna Azamatova maftuna_.maftuna
Maftuna Davlatova*  
Maftuna Ulug'bek qizi zikrillayeva.maftuna
Mahbuba Yigitaliyeva mahbuba.yigitaliyeva
Malika Muzaffarova*  
Malika Sariboyeva Sariboyeva Malika
Malika Ziyodullayeva  kameliya.ahrorova
Maxsadoy Jahongir qizi anvarova.maxsadoy
Mehrangiz Tursunova mehrangiz.tursunova
Mohigul Mahkamova mahkamova.mohigul
Muhayyo Egamqulova muhayyo.egamqulova
Munis Ruzmetbetov Munis.Ruzmatboyev
Munisa Jumanazarova Munisa Jumanazarova
Muslimbek Botirqulov Botirqulov Muslimbek
Muzaffar Ashirov Muzaffar.Ashirov
Nasiba Razzoqova Nasiba Razzoqova
Nilufar Alisher qizi mamadazimova.nilufar
Nilufar Qutfullayeva nilufar.qutfullayeva
Nishonboy Raimqulov nishonboy.raimqulov
Nuraddin Hayitboyev Nuraddin.Xayitboyev
Nuraddin Nematov Nuraddin Ne'matov
Nurbek Abduqodirov abduqodirov.nurbek
Obid Mahmudov yodgor.esanov 
O'g'loy Sodiqovna yoldosheva.ogloy
O'ktam Yokubov oktam.yokubov
Qobil Mamarasulov qobil.mamarasulov
Ra'no Xolboyevna rano.burxonova
Rasul Nuraliyev nuraliyev.rasul
Ravshanbek Meliqo'ziyev ravshanbek.meliquziyev
Ro'zigul Shomansurova ruzigul.shomansurova
Saida Abdusamatova abdusamatova.saida
Salohiddin Abdurasulov salohiddin.abdurasul
Sarvinoz Abduqodirova abduqodirova.sarvinoz
Sevinch Xoliqberdiyeva sevinch.xoliqberdiye
Shahnoza Ozodboy qizi yoldosheva.shahnoza2
Shahnoza Yoldosheva*  
Shamshodbek Jalilov*  
Shaxzodbek Atayev shaxzod.atayev
Shohsanam Sapayeva Shohsanam Sapayeva
Shohzod Husanov shohzod.husanov
Shoxrux Tuxtasinov Shoxrux.shoxrux
Sirojiddin Hasanov*  
Sitora Xamidova sitora.khamidova
Temur Shermatov temur.shermatov
Tohir Mamadiyorov tohirbek.mamadiyorov
Ulug'bek Ro'ziboyev Q r o l
Umidjon Hamdamov umidjon.hamdamov
Valijon Sharipov valijon.sharipov2
Xo'janazar Azamatov xojanazar.azamatov
Yusuf Nurullayev* yusuf.nurullayev
Yusuf Rahmonqulov*  
Zafar To'lqinovich otamurodov.zafar
Zamira Andaqulova zamira.andaqulova
Zarrina Berdiqulova zarrina.berdiqulova
Zilola Hamidova hamidova.zilola
Ziyodbek Sherkuziyev Ziyo94_94
Zokirjon Djalilov mega.mozg

 

                                        NOMA'LUMLAR

Avaz Xalilov  
Azamat Omarov Omarov Azamat
Bahromjon Jumanazarov  
Bekzod Rahimov bekzod.rahimov
Botir Ziyodullayev  
Dildora Mahmudjonova Dildora_max
Dilsora Muqumova dilsor.mukimova
Doniyor Murodboyev doniyor.murodboyev234
Farangiz Shodiyeva  
Feruza Baxtiyorova  
Feruza Muxtorova  Muhtorova Firuza
Gulasal Mirzayeva  
Gulchexra Karimova guli.guli2
Hojiakbar Zuhuriddinov hojiakbar.zuhriddino
Husniddin Abdulahadov  
Ibrohimxo'ja Abdumalikov ibrohim.abdumalikov23
Inomjon Shermatov inomjon.shermatov
Jahongir Qahramonov  jey-.jey
Javohir Po'latov shohruh.polatov
Kamola Kilichxonova  
Madina Mamadmurodova madina.mamadmurodova
Madina Umarova madina.umarova2
Maqsud Nomozov maqsud.nomozov
Mashhura Rahimberdiyeva Mashhura
Moxigul Muxammadiyeva moxigul.muxamadiyeva
Muhammadazizkhon Jabborkhonov muhammadazizxon.jabb
Munisa Jurayeva munisa.jurayeva
Nilufar Sayidova  
Otaxon Ahmedov axmedov.otaxon
Ravshan Yuldashev  
Rustam Meyliqulov  
Saidaxon Rahmonaliyeva saidaxon.raxmonaliye
Saidusmon Mavlonov Muhiddin 
Shamsiddin Olimov  
Shohzod Boboyev shaxzod.boboyev
Shuxrat Babayev  
Ulug'bek Soatov  
Xudoyshukur Ahmedov axmedov.xudoyshukur
Xushnudbek Qilichev  
Zulfizarbonu Abduhalimova bonu.abduxalimova

 

20 ta izoh

20 ta izoh

  1. Gravatar

    afsus nasib etmabdi nima ham qila olardik zorimiz bor-u, zõrimiz yõ! qatnashvotganlaga omad vtsda!

  2. Gravatar

    Hurmatli tta_byudjet.tta_byudjet ismli birodarga!
    Profil nomiga qaraganda budjetga kirish istagingiz juda kuchli chunki 2 marta yozgansiz. Lekin agar qoidaga zid sizni vts ro'yhatiga kiritishsa boshqa o'tolmaganlarni ham qabul qilish kerak bo'ladi. Unda qoida nimaga kerak? Qoidalarni yaratuvchi, buzuvchi yoki ularga bo'ysinuvchi ham INSON! Keling biz qoidalarni hurmat qilaylik!

  3. Gravatar

    Ehh Qatnasha olmadim

  4. Gravatar

    Azimjon aka man hali 22-sonni joylaganim yoq mani joylagan sifatida korsatyapdi va 46,8 qib qoyibda saytda texnik nosozliklar bolyapdi shekilli iltimos aniqlik korsatib yuboring

  5. Gravatar

    Agent ishlatmidigan odam agentiga yozilganlani ko'rmidi. Bahona qilib kimnidir qoldirib yuborish manga umuman qiziqmas. Man olimpiadaga qatnashadiganlani aksariyatini umuman tanimiman. Lekin, shartlarni 2 oy oldin e'lon qildik. Javob kelmasa o'zingiz telefon qilib so'rashingiz mumkin edi. Siz bitta o'zingizni o'ylaysiz. Man olimpiadada ishtirok etadigan, etmaydigan, kechikkanlarni muammosini hal qilishim kerak.
    Agar kimnidir qatnashtirmaslikdan manfaatdor bo'lsam, bu musobaqani tashkillashtirib nima qilardim.
    Sal o'ylab ayb qo'yila odamga

  6. Gravatar

    qoidaniyam inson yaratgan!

  7. Gravatar

    agentdan jo'natsa nima qiladi? ha mayli agentdan jo'natgan ekan hech bo'lmasa pochtaga jo'nating deb javob yozsa bo'ladi-ku! bowqa boxona qilinglar!!!

  8. Gravatar

    Istisnolar qoidani buzadi.

  9. Gravatar

    shunchali qabul qilish qiyinmidi bu davlat imtihonimasku.bilaman kechikdm lekin har doim imkon berilishi kere har bitta odamga.man sovrinila uchunmas o'zim uchun qatnashmoxchidm. butunle ko'nglim sovudi.hammaga omad!

  10. Gravatar

    Muammosi borlar (93) 579 0 579 raqamiga telefona qilib hal qiliyla

  11. Gravatar

    Hurmatli tashkilotchilar,men hali ham noma`lumlar ro`yxatidamanku,buni ta`siri yo`qmi? 22-son testlarining javoblarini qaysi sanagacha kiritib bo`linishi kerak?

  12. Gravatar

    man ijtimoiy yonalishga topshiruvdim lekin meni tibbiyot yonalishiga qoyibsiz azimjon aka iltimos mening yonalishimni o'zgartirib bering men ijtimoiy yonalishda qatnashaman

  13. Gravatar

    Mani ismim yo'nalishi noma'lumlar qatoridaku Admin iltimos tekshirib ko'ring.Man tibbiyot yo'nalishida qatnashaman.

  14. Gravatar

    Men Qoraqolpoqstondanman, ro'yxatga olishning ilojisi bormi?

  15. Gravatar

    Good luck everyone!

  16. Gravatar

    Pochtadan jo'natish kerak edi. Bu narsaga e'londa urg'u berilgan. Afsuski, ro'yxatga olish tugatilgan.

  17. Gravatar

    agentdan jõnatudim. nimadan jõnatish kerak edi? iltimos mani ham qabul qiling 1 oydan beri qatnashmoqchi bõlib yurudim, qatnashmasam bõmidi iltimos!!!

  18. Gravatar

    agentdan jõnatudim. nimadan jõnatish kerak edi?

  19. Gravatar

    Balki agentdan jo'natgandirsiz. Pochtamga kelgan barcha xatlarni qabul qilib javob yozganman.

  20. Gravatar

    Nimaga qabul qilinmadim azimjon105@mail.ru (abituriyent gazetasida yozilishi bõyicha) ga hamma ma'lumotlani 1 hafta avval jõnatudim-ku?! Iltimos javob yozing?!